Co získáte,
když vás zásobuje M+H, Míča a Harašta s.r.o.?

Portfolio surovin

Máme tak široké portfolio surovin, že můžete kumulovat funkce vašich nákupčích. V jedné dodávce dostanete suroviny pro (téměř) kompletní kosmetickou výrobu. Nemusíte mít stovky dodavatelů a třást se, kde zatuhne některá z položek. Máte nás a my máme všechno! Skoro všechno.

Marketingová výhoda

Odborná péče a osobní přístup našich obchodníků vám pomůže najít specialitu, která vás odliší od konkurence. Na trhu je tolik značek, že zaujmout je nutnost. A když zaujmete, prodáváte…

Včasnost dodávek

Díky vám a našim obchodníkům řídíme oběh a dodávku surovin tak, že razantně snížíme vaše skladové zásoby, aniž byste se museli obávat výpadku ve výrobě. Přes 300 položek běžně vedeme skladem, abyste dostali svoji surovinu do výroby na čas.

Finanční servis

Nejsme banka a neumíme půjčovat peníze, ale víme, že občas dojde k výpadku hotovosti. Náš přístup je natolik osobní, že budeme hledat společné řešení, jak situaci překlenout.

Legislativní preciznost

Jsme etalonem v dokumentaci. S námi se nemusíte obávat kontroly ze stran statní správy nebo auditu vašeho dodavatele.

CRM balení surovin

Byli jsme první, kdo s touto nabídkou přišel a dnes je stále ještě aktuální. Některá výrobní balení jsou prostě příliš velká pro výrobní šarže vybraných přípravků. Bez nadsázky, u nás lze objednat dodávku zboží od 1 kg do 25t.

Našimi partnery,
jsou výrobci chemických surovin
se stejnou obchodní filozofií.

Těmi nejvýznačnějšími jsou

  • GUSTAV HEESS GmbH, Německo – oleje a oleochemie
  • 3V SIGMA SpA, Itálie – zahušťovadla, OZP
  • ERCA S.p.A., Itálie – emulgátory, povrchově aktivní látky
  • SOLABIA, Francie – aktivní látky
  • BASILDON CHEMICALS, Anglie – silikonové oleje