O firmě

M+H, Míča a Harašta s.r.o.

Produkty

Vodnář (www.bazenovachemie.cz, www.jezirka-vodnar.cz)

Bazénovou chemii Vodnář vyrábíme od roku 2000. A sami ji užíváme. Máme úplný sortiment přípravků péče o bazénovou vodu, který můžete najít buď u svého prodejce, nebo v našem internetovém obchodě. Chcete se dozvědět více? Zde můžete vstoupit na specializované webové stránky www.bazenovachemie.cz. V roce 2012 jsme portfolio rozšířili o novou řadu – kompletní šíři přípravků péče o zahradní jezírka a rybníčky. Více najdete na www.jezirka-vodnar.cz.

Přírodní certifikovaná kosmetika Saloos (www.salus-mh.cz, www.saloos.cz)

Velmi si zakládáme na tom, že naše výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek, díky čemuž je naše kosmetika vhodná pro všechny typy pleti. Naše tělové a masážní oleje se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody. Naší neustálou snahou je vývoj stále nových výrobků v biokvalitě, které přispívají ke zkvalitnění péče o pokožku a zároveň k celkové harmonizaci těla i duše. Chcete se dozvědět více? Zde můžete vstoupit na specializované webové stránky www.saloos.cz.

Distribuce výrobních surovin (dále na těchto stránkách)

Zákazníkům i dodavatelům můžeme nabídnout plnohodnotné, vzájemně prospěšné obchodní partnerství. Ba co víc, s mnohými z vás společně nové služby stále nalézáme. Goodwill pro nás není jen marketingová výhoda, ale skutečné krédo a to nejen z toho důvodu, že název společnosti nese naše jména. Čestné jednání a spolehlivost jsou základem našeho vztahu vůči všem obchodním partnerům i zaměstnancům a zároveň i základem dosažených výsledků.

Co získáte, když vás zásobuje M+H, Míča a Harašta s.r.o.?

 • Portfolio surovin
  Máme tak široké portfolio surovin, že můžete kumulovat funkce vašich nákupčích. V jedné dodávce dostanete suroviny pro (téměř) kompletní kosmetickou výrobu. Nemusíte mít stovky dodavatelů a třást se, kde zatuhne některá z položek. Máte nás a my máme všechno! Skoro všechno. 
 • Marketingová výhoda
  Odborná péče a osobní přístup našich obchodníků vám pomůže najít specialitu, která vás odliší od konkurence. Na trhu je tolik značek, že zaujmout je nutnost. A když zaujmete, prodáváte…  
 • Včasnost dodávek
  Díky vám a našim obchodníkům řídíme oběh a dodávku surovin tak, že razantně snížíme vaše skladové zásoby, aniž byste se museli obávat výpadku ve výrobě. Přes 300 položek běžně vedeme skladem, abyste dostali svoji surovinu do výroby na čas.
 • Finanční servis
  Nejsme banka a neumíme půjčovat peníze, ale víme, že občas dojde k výpadku hotovosti. Náš přístup je natolik osobní, že budeme hledat společné řešení, jak situaci překlenout.
 • Legislativní preciznost
  Jsme etalonem v dokumentaci. S námi se nemusíte obávat kontroly ze stran statní správy nebo auditu vašeho dodavatele. 
  CRM balení surovin
  Byli jsme první, kdo s touto nabídkou přišel a dnes je stále ještě aktuální. Některá výrobní balení jsou prostě příliš velká pro výrobní šarže vybraných přípravků. Bez nadsázky, u nás lze objednat dodávku zboží od 1 kg do 25t.

Našimi obchodními partnery jsou výrobci chemických surovin se stejnou obchodní filozofií. Těmi nejvýznačnějšími jsou

 • GUSTAV HEESS GmbH, Německo – oleje a oleochemie
 • 3V SIGMA SpA, Itálie – zahušťovadla, OZP
 • ERCA S.p.A., Itálie – emulgátory, povrchově aktivní látky
 • SOLABIA, Francie – aktivní látky
 • BASILDON CHEMICALS, Anglie – silikonové oleje

Historie

Více o histori firmy.