Naše nabídka

Zahušťovadla

  Carbomer 934

INCI Carbomer

12
 

Bílý hydroskopický prášek, nízkoviskózní při nižší koncentraci (0,2%) až středně viskózní při vyšší koncentraci (0,5%), neobsahuje benzen a zbytkový obsah rozpouštědla je do 50 ppm. Stabilizuje emulze a suspenze. Použití - emulze, suspenze a gely od pH 4 až 5,5 podle koncentrace carbomeru. Dávkování 0,1 - 1,5%.

SYNTHALEN M - farmaceutická kvalita
POLYGEL CS - kosmetická kvalita

  Carbomer 940

INCI Carbomer

12
 

Bílý hydroskopický prášek, dává vysoce viskózní gely, neobsahuje benzen a zbytkový obsah rozpouštědla je do 50 ppm. Stabilizuje emulze. Použití - pleťové krémy a čiré gely od pH 4,5. Dávkování 0,1 - 1,5%.

SYNTHALEN K - farmaceutická kvalita
POLYGEL CA - kosmetická kvalita

  Carbomer 941

INCI Carbomer

12
 

Bílý hydroskopický prášek, nízkoviskózní, neobsahuje benzen a zbytkový obsah rozpouštědla je do 50 ppm. Nízká citlivost k solím (NaCl). Velmi vhodný ke stabilizaci tekutých emulzí a suspenzí. Použití - do ionických roztoků a tenzidů, tekutých pleťových plék apod. od pH 4. Dávkování 0,1 - 1,5%.

SYNTHALEN L - farmaceutická kvalita
POLYGEL CB - kosmetická kvalita

  Polyquaternium-37

INCI -

 

Bílý až nažloutlý prášek, kationický polymer se zahušťovacími, suspenzními a kondicionačními vlastnostmi. Středněviskózní gely a emulze v rozsahu pH od 3 do 11. Vytváří gel ihned po rozpuštění ve vodě, nevyžaduje neutralizaci. Použití - gely, O/V krémy a vody ve vlasové kosmetice a v přípravcích pro péči o pokožku.

<<  <  stránka 1/1  >  >>

Seradit dle: názvu  |  INCI